Kierunkowskaz. Wykłady otwarte dla licealistów

Podziel się:

1200x628_.jpg

Kierunkowskaz to cykl otwartych spotkań dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w trakcie, których wykładowcy WSB oraz partnerzy biznesowi Uczelni podzielą się swoją wiedzą z zakresu: bezpieczeństwa, marketingu, pedagogiki, psychologii, socjologii, przedsiębiorczości oraz zarządzania. Wykłady w uczelni wyższej mogą stać się inspiracją dla uczniów do dokonywania świadomych wyborów pod kątem przyszłego kierunku studiów oraz ścieżki zawodowej. W tym roku do współpracy zaproszeni zostali również partnerzy biznesowi Uczelni, którzy przybliżą aktualne informacje z rynku pracy oraz podzielą się wiedzą odnośnie przebiegu i przygotowania do rozmów kwalifikacyjnych. Tematyka spotkań została przygotowana w taki sposób, aby pomóc młodzieży w odnalezieniu właściwej drogi zarówno w życiu zawodowym i prywatnym. Zajęcia potrwają do 90 min. Na wykłady obowiązują zapisy poprzez FORMULARZ.

Harmonogram spotkań w Toruniu:

  • 16.02.2017 (czwartek) g. 10.00 Kreatywne perspektywy pracy w branży reklamowej. W obecnych czasach trudniej jest nam rozpoznać liście na drzewach niż symbole reklamowe. Jak wyrazićsiebie, emocje, wartości w prostym znaku? Jakie cechy osobowości są pożądane w agencji reklamowej.O tym przekonają się uczestnicy wykładu, które będą prowadzili pracownicy agencji Design Prestige, partnera biznesowego WSB

img_0511.jpg

  • 03.03.2017 (piątek) g. 10.00 RealityExit czyli jak zbudować relacje bez serwera. Brak akceptacji, umiejętności nawiązywania trwałych relacji i głębokiego dialogu to jedne z najczęściej definiowanych problemów współczesnej młodzieży. Czy postęp cywilizacyjny spłyca nas uczuciowo? Co tak naprawdę jest ważne, żeby osiągnąć radość z pełnych relacji z drugą osobą? O tych zagadnienia opowie dr Agnieszka Uniewska, wykładowca WSB na kierunku pedagogika.
  • 13.03.2017 (poniedziałek) g. 10.00 Protokół dyplomatyczny zawsze praktyczny! Choć czasy się zmieniają to pewne zasady będą trwać po wieki. W szkole, pracy oraz relacjach międzyludzkich mamy zestaw niezmazywanych reguł, których przestrzeganie decyduje o tym jak odbierają nas inni. Przy okazji spotkania dr Magdalena Nowak – Paralusz wskaże jak zasady protokołu dyplomatycznego z wielkiego świata można z powodzeniem przenieść do codziennego życia.
  • 29.03.2017 (środa) g. 10.00 Zdecydowany, stanowczy, zdeterminowany, ale nigdy zdesperowany. Odporność psychiczna, panowanie nad emocjami to nie lada zadanie, które w kluczowych momentach naszego życia decyduje o sukcesie lub porażce. Wykładowcy z kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne podzielą się swoją wiedzą o tym jak w kryzysowych sytuacjach opanować strach i zarządzać sobą osiągając zamierzone cele. Na własnych doświadczeniach z jednostek specjalnych, policji czy sztuk walki wskażą, że walki o swoje marzenia nie wygramy siłą mięśni.

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAPISÓW

Więcej informacji
tel.: 56 66 09 235, kom. 664 194 053
e-mail: promocja@wsb.torun.pl

 

img_1031.jpg

26-01-2017