Zapytania ofertowe

 

Toruń, 16 grudnia 2015 r.

ROZEZNANIE RYNKU

Szanowni Państwo,

Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu zaprasza do określenia wartości szacunkowej usługi sprzedaży i dostawy serwera DELL PowerEdge R430.

Kompletna oferta musi zawierać:

  • Pełną specyfikację parametrów serwera zgodną z niniejszą lista - pobierz plik
  • Propozycję ceny netto i brutto.
  • Zapewnienie gwarancji - trzy lata gwarancji realizowanej w miejscu instalacji sprzętu, z czasem reakcji do następnego dnia roboczego od przyjęcia zgłoszenia, możliwość zgłaszania awarii w trybie 24x7x365 poprzez ogólnopolską linię telefoniczną producenta. Możliwość rozszerzenia gwarancji przez producenta do 7 lat. W przypadku awarii dyski twarde pozostają własnością Zamawiającego.
  • Oferent musi posiadać autoryzacje producenta serwera – dokumenty potwierdzające załączyć do oferty.
  • Oświadczenie producenta serwera, że w przypadku nie wywiązywania się z obowiązków gwarancyjnych oferenta lub firmy serwisującej, przejmie na siebie wszelkie zobowiązania związane z serwisem - dokumenty potwierdzające załączyć do oferty

Oferty ze szczegółowym opisem przedmiotu rozeznania oraz ewentualne pytania prosimy przesyłać na adres e-mail: grzegorz.korzeniewski@wsb.torun.pl, w terminie do 22.12.2015 r. do godziny 16:00.

Termin realizacji zamówienia: do 13.01.2016

Niniejsze szacowanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

Osoba do kontaktu:
Grzegorz Korzeniewski
Telefon kom.: 664 196 900
Telefon stacj.: 56 66 09 204
e-mail: grzegorz.korzeniewski@wsb.torun.pl