Porozmawiajmy w HR Cafe! Rozpoczynamy cykl spotkań o tematyce HR w WSB!

Podziel się:

belka.jpg

30 marca 2017 r. otwieramy w Wyższej Szkole Bankowej HR Cafe - miejsce spotkań osób zarządzających przedsiębiorstwami, pracujących w obszarach HR i realizujących działania z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Ostatni czwartek marca rozpocznie cykl comiesięcznych warsztatów organizowanych przez naszą uczelnię i Flex HR.flex_hr.jpg

W odpowiedzi na sugestie części Członków Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami wracamy do tradycji dawnych spotkań organizowanych pod egidą PSZK. Od marca - w każdy ostatni czwartek miesiąca zapraszamy w mury WSB w Toruniu lub Bydgoszczy - na spotkania, na których poruszane będą zagadnienia z szeroko rozumianego obszaru ZZL.
HR Cafe to miejsce spotkań praktyków, podczas których dzielić się będziemy wiedzą, doświadczeniem i aktualnymi trendami. To uczestnicy czwartkowych spotkań kreować będą kolejne tematy warsztatów – a wiodącym zagadnieniom zawsze towarzyszyć będzie dyskusja oraz sesje networkingowe przy kawie.
Czwartkowy cykl rozpocznie dr Joanna Rajang. Coach i trener biznesu zachęci do dyskusji na temat Zarządzania różnorodnością pokoleniową. Spotkanie współprowadzi i moderuje Ewa Korecka, dyrektor generalna FlexHR.
Kiedy?
30 marca 2017 roku godz. 14:00
Gdzie?

Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy, ul. Fordońska 74, sala 207 BB
W programie:
14:00 – Powitanie gości i wprowadzenie 
14:05 – O potrzebach pracownika jutra - nowe wyzwania menedżera
14:45 – Przerwa networkingowa
15:00 – Co zrobić, żeby chciało się tym, którym się nie chce
15:45 – Dyskusja i networking

Dlaczego nie może Cię zabraknąć?

  • poznasz uznanych na rynku praktyków w zakresie zarządzania
  • skorzystasz z praktycznych warsztatów
  • rozwiniesz kontakty zawodowe i osobiste
  • otrzymasz wsparcie merytoryczne
  • sam będziesz kreował tematy kolejnych spotkań

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Liczba miejsc jest ograniczona.
Już dziś zarezerwuj sobie ostatnie czwartki miesiąca na HR Cafe!

Joanna Rajangasia_rajang.png
Dyrektor zarządzający w firmie Personel System. Certyfikowany Coach ICF na poziomie PCC. Certyfikowany Coach ICC, certyfikowany Biznes Coach ICC (numer licencji 198), Konsultant i Trener biznesu od 19 lat. Practitioner in the Art of Neuro-Linguistic Programming. Doktor psychologii. Współpracuje z dużymi firmami i korporacjami w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.
Realizuje projekty szkoleniowe, opracowuje i wdraża systemy motywacyjne i systemy rozwoju pracowników, programy naprawcze i rozwojowe dla firm, procesy wdrażania standardów obsługi klienta. Od 2004 roku jest coachem wielu prezesów firm z całej Polski, wyznacza im niełatwe cele, dzięki czemu osiągają sukces. Współpracuje również z firmami w charakterze coacha dla pracowników średniej i wyższej kadry menadżerskiej (zakontraktowanych ponad 1500 godzin pracy). Specjalizuje się w biznes i executive coaching. Realizuje coachingi dla kadry polskiej i cudzoziemców. Pracuje również w roli mediatora, rozwiązuje konflikty pracownicze oraz wdraża narzędzia zarządzania zmianą w organizacji.
Jest pracownikiem akademickim, związana z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego oraz z Katedrą Zarządzania Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Obecnie WSB realizuje dwa kierunki studiów podyplomowych jej autorstwa: Coaching oraz Psychologia w biznesie. Nadzoruje realizację obu kierunków pod względem merytorycznym, również sama realizuje niektóre z zagadnień przewidzianych programami tych studiów. Zajęcia z zakresu zarządzania i rozwoju zasobów ludzkich prowadzi również dla innych kierunków studiów (studia menadżerskie, zarządzanie zmianą) i dla innych uczelni wyższych. Wykłada też na MBA dla kadry HR.
Jest autorką kilku książek, kilkudziesięciu publikacji naukowych oraz udziela wywiadów do prasy i radia. Na co dzień zarządza pracą zespołu trenerów, coachów, doradców. Pomysłodawczyni grupy Coach for Coach na terenie województwa kujawsko- pomorskiego, która zrzesza kilkudziesięciu coachów.
 

Ewa Koreckaewa_korecka_0.jpg

Dyrektor operacyjna z doświadczeniem w budowaniu zespołów oraz  zarządzaniu ludźmi, od kilkunastu lat związana z  rynkiem pracy.
Członek Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami, członek Zarządu/ prezes Regionu PSZK w latach 2007- 2012. Organizator cyklu konferencji „Kadry w Biznesie” przy współpracy WSB i PSZK.
Prelegent na ogólnopolskich konferencjach z cyklu Wyzwania HR
Opiekun kierunków i wykładowca na Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i w Bydgoszczy („Doradztwo zawodowe i coaching kariery”  oraz „HR Business Partner z controllingiem personalnym”). Juror we wszystkich edycjach ogólnopolskiego konkursu „HR Dream Team”
Posiada ogromne doświadczenie w budowie HR (również zewnętrznego) w firmach typu greenfield oraz MŚP. Prowadzi firmę FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia, specjalizującą się w zarządzaniu karierą, talentami (dobór, analiza, rozwój i ocena pracowników), doradztwie HR, szkoleniach oraz w  elastycznych formach  zatrudnienia.
Cechuje ją zorientowanie na cele i nastawienie na rezultat. Jest entuzjastką biznesowego podejścia w HR oraz mecenasem zmian z funkcji menadżera ZZL na partnera strategicznego oraz experta biznesowego z zachowaniem „ludzkiego” wymiaru HR.
 

10-03-2017