Twoje biznesowe referencje

Praktyczne umiejętności oraz doświadczenie zawodowe to atuty, na które coraz częściej zwracają uwagę pracodawcy. W Wyższej Szkole Bankowej już w trakcie studiów możesz podnieść swoje kwalifikacje oraz zdobyć dodatkowe punkty w CV, korzystając z fachowej pomocy w tym zakresie Biura Karier.

Twój klucz do karieryikona-klucz-do-kariery_60.png
Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie, zarówno w czasie studiów, jak i trwania kariery zawodowej. Z myślą o zdobywaniu doświadczenia i pierwszych krokach na rynku pracy oferujemy Ci wachlarz możliwości, dzięki którym droga do sukcesu zawodowego będzie łatwiejsza. Dokładamy wszelkich starań, aby maksymalnie zintensyfikować współpracę z pracodawcami. Dbamy o to, aby nasze oferty pracy były dostępne w najważniejszych portalach z branży HR, np. pracuj.pl.

To, czego się uczysz, przydaje się w pracy:ikona-praktyczna-wiedza_60.png

  • Oferta kierunków i specjalności jest tworzona w oparciu o potrzeby rynku pracy, a programy kształcenia powstają w konsultacji z najbardziej kompetentnymi osobami – ekspertami zatrudnionymi w danej branży. To przecież oni wiedzą najlepiej, jakie umiejętności musi zdobyć student, aby w przyszłości ubiegać się o wymarzone stanowisko.
  • Zdobędziesz nie tylko podręcznikową wiedzę, ale przede wszystkim praktyczne umiejętności, których będą wymagać od Ciebie przyszli pracodawcy.
  • Będziesz mieć zajęcia z wykładowcami, praktykami z branż: finansowej, turystycznej, logistycznej, menedżerskiej itp. Tacy wykładowcy przekażą Ci doświadczenie ze swojej codziennej pracy i dzięki temu wyposażą Cię w użyteczne kwalifikacje.
  • Zdobyte na zajęciach umiejętności rozwijasz podczas organizowanych przez uczelnię staży, praktyk i wizyt studyjnych w najważniejszych firmach i instytucjach w regionie.

Masz ciekawsze CV:ikona-praca-po-studiach_60.png

  • Będąc studentem WSB,możesz brać udział w bezpłatnych szkoleniach i warsztatach, które zwiększają zakres Twoich kompetencji, m.in. z zakresu: technik szybkiego uczenia się, autoprezentacji, radzenia sobie ze stresem, przygotowywania dokumentów aplikacyjnych.
  • Kiedy podejmiesz pierwsze wyzwania zawodowe, nieoceniona będzie pomoc Biura Karier i Praktyk, które pomoże Ci zdobyć przewagę na rynku pracy. W Biurze Karier i Praktyk znajdziesz ciekawe oferty pracy i fachową pomoc w zakresie doradztwa zawodowego. Pracownicy Biura pomogą Ci napisać profesjonalne CV i zaplanować ścieżkę rozwoju kariery, poznasz też standardy obowiązujące podczas rekrutacji (uczestnicząc np. w symulacji rozmowy kwalifikacyjnej).

Zobacz partnerów biznesowych w WSB w Poznaniu