Studiuj i pracuj

Klaudia Pawlik studiuj i pracuj

Klaudia Pawlik
Klaudia Pawlik studentka WSB
Pochodzę z Wielkopolski, ale to właśnie w Opolu znalazłam kierunek, który spełnił moje oczekiwania. Od samego początku myślałam o WSB - interesuje ...

Nasza oferta skierowana jest w szczególności do osób łączących naukę z pracą. Profil przez nas obrany został doceniony nie tylko w rankingach  i w opinii pracodawców, ale również przez pracujących studentów, którzy co roku zdobywają u nas wiedzę i doświadczenie. Wyższe Szkoły Bankowe to uczelnie najchętniej przez nich wybierane.

studia_i_praca.jpgWiemy, że w dzisiejszych czasach większość ludzi podejmuje pracę, aby utrzymać się na studiach. Dlatego proces kształcenia zorganizowaliśmy tak, aby każdy student mógł wygospodarować czas i na pracę, i na naukę.  Staramy się, żeby Twój plan miał jak najmniej okienek. Zajęcia masz tylko w weekendy, jeśli jesteś studentem studiów niestacjonarnych, lub przez cztery dni w tygodniu, jeśli studiujesz w trybie stacjonarnym. Dzięki temu z łatwością połączysz studia i pracę. Sprawdź ofertę WSB.

zainwestuj-w-studiateb.pngZdobywaj przydatne umiejętności
Programy dydaktyczne i ofertę dopasowaliśmy do wymagań pracodawców, aby wszystko, czego się nauczysz, było przydatne w Twojej przyszłej karierze zawodowej. Praktyczna forma zajęć sprzyja przyswajaniu informacji i uczy kreatywnego podejścia do działań. Za pomocą platformy Rosetta Stone możesz uczyć się języków obcych, bez których trudno dziś o dobry start na rynku pracy.

dobra-organizacja_0.pngZainwestuj w dobre studia
Nasze studia są płatne, ale to inwestycja, która się zwraca. Zwrot z zainwestowanych pieniędzy dostajesz od razu: przeznaczamy środki na wykfalfikowaną kadrę dydaktyczną, infrastrukturę i sprzęt multimedialny, wyjazdy zagraniczne, zbiory biblioteczne, stały dostęp do internetu itd. Wszystko po to, aby zwiększyć Twój komfort studiowania. Możesz skorzystać z szerokiej oferty stypendiów.