ArchitekciKariery.pl Pracuj.pl
Partnerem strategicznym Wyższych Szkół Bankowych jest Pracuj.pl
zajęcia poprowadzi

Beata Kapcewicz

jeden z najbardziej doświadczonych coachów kariery w Polsce i Europie Środkowej, Dyrektor Zarządzający Architektów Kariery, serwisu, który jest częścią grupy Pracuj.pl.

warsztaty

Planowanie kariery

7 grzechów głównych

Wyższe Szkoły Bankowe i Architekci Kariery zapraszają na bezpłatne spotkania Planowanie kariery - 7 grzechów głównych.
Dowiedz się, jak skutecznie planować swoją karierę krok po kroku.

9 uczelni
w Polsce

To pierwszy projekt szkoleniowy zakrojony na tak dużą skalę – spotkania studentów z coachem kariery zostaną przprowadzone w Wyższych Szkołach Bankowych, w 9 miastach Polski.

Świadomość wyborów

Czy wiesz, że każda decyzja, jaką podejmujesz i to nie tylko ta stricte zawodowa ma wpływ na Twoją karierę? I że dokonując takich a nie innych wyborów, możesz popełniać błędy, nawet o tym nie wiedząc.

Jak Ty definiujesz karierę?

Czy jest to dla Ciebie ścieżka rozwoju zawodowego czy też samorealizacja i stawianie sobie coraz to nowych wyzwań? Myśląc o karierze masz na myśli dobrze płatną posadę czy też raczej myślisz o realizacji kolejnych projektów, o coraz szerszym zasięgu?

Obojętnie, czym jest kariera dla Ciebie, musisz wiedzieć, że to pojęcie w ostatnim czasie zmieniło się na poziomie pojmowania i … pewnie się zdziwisz, ale i realizacji. Jak przewidują eksperci rynku pracy będzie na nim coraz mniej miejsca dla stałych pracowników a takie umiejętności jak szybkie przekwalifikowywanie się, poszerzanie swoich umiejętności i praca zespołowa będą coraz ważniejsze.

Jeśli więc chcesz dobrze odnaleźć się na rynku pracy i zależy Ci na tym, żeby kariera była sumą satysfakcjonujących doświadczeń a nie porażek, musisz ją dobrze zaplanować!

Studenci WSB

studiują, pracują, zyskują

Już ponad 210 000 studentów przekonało się w Wyższych Szkołach Bankowych jak efektywnie łączyć studia z pracą

Coach kariery pomoże Ci zaplanować karierę!