Studia podyplomowe

2012 - SP wstep

Emilia Michalska
Kanclerz Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku
„O dorobku i wysokiej pozycji Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku świadczą czołowe miejsca zajmowane w rankingach najlepszych uczelni regionu. Nasi ab...

Miejsce spotkań praktyków
Ucz się od praktyków i z praktykami wymieniaj się wiedzą. Zainwestuj w swoją przyszłość. Wybierz studia podyplomowe w WSB.

Zobacz pełną ofertę kierunków studiów podyplomowych

Dlaczego warto wybrać studia podyplomowe w WSB?

WSB oferuje studia podyplomowe z wielu obszarów:

 
Zobacz pełną ofertę kierunków studiów podyplomowych w WSB

Atuty studiów podyplomowych w WSB

  • nowoczesne programy nauczania
  • wykładowcy z doświadczeniem praktycznym
  • interaktywna forma zajęć - gry biznesowe, case studies, warsztaty
  • świadectwo w języku polskim i angielskim
  • przyjazna dla uczestnika organizacja studiów
  • koordynator-opiekun każdego kierunku
  • Program Firma
  • dogodny, ratalny system płatności

 
Wiedza ekspercka

Grono wykładowców Wyższej Szkoły Bankowej tworzą doświadczeni praktycy, czołowi eksperci w dziedzinie: finansów i podatków, handlu, HR, marketingu, nieruchomości, nowoczesnych technologii, prawa, pedagogiki czy zarządzania. Każdy z prowadzonych w WSB kierunków nadzorowany jest przez merytorycznego opiekuna, który projektuje autorski program zajęć, a następnie czuwa nad jego właściwą realizacją.

Praktyczne zajęcia
Większość zajęć w WSB to warsztaty, podczas których słuchacze mogą nie tylko czerpać z wieloletniej praktyki wykładowców, ale też mają możliwość wymiany doświadczeń i opinii. Ponadto omawiane podczas zajęć konkretne przypadki biznesowe (case studies) uczą bezpośredniego zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce i niejednokrotnie mogą posłużyć za pomocną wskazówkę w ich pracy zawodowej.

 

Czym są studia podyplomowe?
To forma kształcenia przeznaczona dla osób posiadających wyższe wykształcenie magisterskie, licencjackie lub inżynierskie. Studia te stwarzają możliwość pogłębienia i aktualizacji posiadanej wiedzy. Dzięki uczestnictwu w interaktywnych formach zajęć - grach biznesowych, case studies i warsztatach - ukończenie studiów otwiera przed absolwentami perspektywę awansu, zmiany pracy lub rozpoczęcia działalności gospodarczej.

Studia podyplomowe w WSB możesz realizować w:
Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gdyni, Opolu, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu oraz Wrocławiu

 

 

obserwuj konto @Eksperci_WSB na Twitterze