Dlaczego WSB?

Możesz mieć pewność, że dyplom zdobyty na WSB będzie rozpoznawalny i ceniony na rynku. Nasza uczelnia doceniana jest przez studentów, którzy co roku zdobywają tu wiedzę i doświadczenie oraz pracodawców, którzy zatrudniają naszych absolwentów.

WSB to:

studia_i_praca.pngStudia i praca
Pomożemy Ci pogodzić studia z pracą. Przygotowaliśmy program studiów tak, abyś mógł znaleźć czas i na naukę, i na pracę. To jeden z powodów, dla których nasza uczelnia jest najchętniej wybierane przez osoby aktywne zawodowo.
 

pracodawcy_wysoko_oceniaja_.png
 

inwestycja_w_dobre_studia.pngInwestycja w dobre studia
Zapewnimy wysoki poziom nauczania, który pozwoli Ci zdobyć atrakcyjny zawód i cenione na rynku kompetencje. Studiując u nas będziesz miał dostęp do najlepszej kadry dydaktycznej, na którą składają się uznani wykładowcy akademiccy i praktycy biznesu. Ponadto nasze uczelnie są doskonale wyposażone i nowoczesne, co zapewni Ci komfort nauki.
 

polecane_przez_absolwentow.png

atrakcyjne_czesne.pngAtrakcyjne czesne
Dzięki elastycznemu systemowi opłat sam decydujesz, kiedy i jak chcesz płacić za studia. Różnorodne stypendia pozwalają ograniczyć wydatki na czesne.

nowoczesne_studia.pngNowoczesne studia
Zapewnimy Ci dostęp do najnowszych rozwiązań edukacyjnych. Należą do nich platforma Moodle oraz sale wyposażone w wysokiej jakości sprzęt multimedialny. Dzięki nim łatwiej i szybciej będziesz zdobywał wiedzę, a nowoczesne rozwiązania administracyjne i życzliwa obsługa pomogą Ci sprawnie załatwić wszystkie formalności.

praktyczna_wiedza.pngPraktyczna wiedza
Programy nauczania konsultujemy z przedstawicielami poszczególnych branż, aby jak najlepiej odzwierciedlić potrzeby pracodawców. Studenci zdobywają doświadczenie zawodowe podczas staży i praktyk, a uczelniane Biuro Karier organizuje dodatkowe szkolenia i warsztaty.

czas_na_studia.png