Studiuj i pracuj

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób łączących naukę i pracę. Kierunek przez nas obrany został doceniony nie tylko w rankingach  i opinii pracodawców, ale również przez pracujących studentów, którzy co roku zdobywają u nas doświadczenie i praktyczną wiedzę. Wyższe Szkoły Bankowe to uczelnie najchętniej przez nich wybierane.

ikonka_studiuj_pracuj.png85 studentów łączy studia i pracę
Wiemy, że w dzisiejszych czasach większość młodych ludzi podejmuje pracę zarobkową, aby utrzymać się na studiach. Dlatego proces kształcenia zorganizowaliśmy tak, aby każdy student mógł znaleźć czas i na naukę, i na pracę.  Staramy się, żeby Twój plan miał jak najmniej okienek. Zajęcia masz tylko w soboty i niedziele, jeśli jesteś studentem studiów niestacjonarnych, lub przez 4 dni w tygodniu, jeśli studiujesz w trybie stacjonarnym. Dzięki temu z łatwością połączysz studia i pracę. Sprawdź ofertę WSB w Gdyni.

ikonka_zainwestuj_dobre_stu.pngZainwestuj w dobre studia
Nasze studia są płatne, ale to inwestycja, która się zwraca. Zwrot z zainwestowanych pieniędzy dostajesz od razu: przeznaczamy środki na najlepszą kadrę dydaktyczną, zbiory biblioteczne, wyjazdy zagraniczne, stały dostęp do internetu, infrastrukturę i sprzęt multimedialny itd. Wszystko po to, aby zwiększyć Twój komfort nauki. Istnieje też możliwość skorzystania z szerokiej palety stypendiów.

ikonka_zdobywaj_umiejetnosc.pngZdobywaj przydatne umiejętności
Ofertę kierunków studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich, podyplomowych oraz ich programy dydaktyczne dopasowaliśmy do wymagań pracodawców, aby wszystko, czego się nauczysz, było przydatne w Twojej przyszłej pracy zawodowej. Praktyczna forma zajęć sprzyja zapamiętywaniu informacji i uczy kreatywnego podejścia do działania. Dzięki platformie Rosetta Stone możesz uczyć się języków obcych, bez których trudno dziś o dobry start na rynku pracy.