Lider rankingów

dzieki.jpgGrupie Wyższych Szkół Bankowych zaufało już 300 000 studentów. Według raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego o wynikach rekrutacji w roku akademickim 2016/2017 jesteśmy najczęściej wybieranymi uczelniami niepublicznymi w Polsce. Bez względu na to, na jaką formę studiowania się zdecydujesz - stacjonarną lub niestacjonarną - wybierzesz dużą i wiarygodną uczelnię, której dyplom jest rozpoznawalny.

Docenieni przez pracodawcówlogo_wprost.png
Według rankingu przeprowadzonego  przez tygodnik „Wprost” Wyższe Szkoły Bankowe są najbardziej cenioną przez pracodawców grupą Uczelni niepublicznych w Polsce.

Wyższe Szkoły Bankowe najczęściej wybieranymi uczelniami niepublicznymimnisw_logo.jpg
Według wyników raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa z 2014 roku Wyższe Szkoły Bankowe to najczęściej wybierane przez kandydatów uczelnie niepubliczne w Polsce. W 2014 roku Wyższe Szkoły Bankowe wybrało ponad 13 tysięcy kandydatów.

Ranking  „Perspektyw” 2015 r.
W rankingu ogólnopolskim niepublicznych uczelni magisterskich miesięcznika „Perspektyw”  znalazła sie Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku- numer 1 na Pomorzu.

Prawo w Bankowej najlepsze na Pomorzu!
rzeczpospolita_logo_2013.pngWartość studiów prawniczych w Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku potwierdzają ogólnopolskie rankingi uczelni niepublicznych. W rankingu opublikowanym przez "Rzeczpospolitą" w czerwcu 2015 r. w kategorii "Gdzie na prawo" -  Wyższa Szkoła Bankowa zajęła I miejsce na Pomorzu wśród uczelni niepublicznych.

WSB w Gdańsku najlepszą uczelnią ekonomiczną na Pomorzu!
home_and_market.jpgWedług najnowszego rankingu miesięcznika „Home & Market” 2014, który obejmuje zarówno uczelnie publiczne, jak i niepubliczne oferujące kierunki ekonomiczne. W Polsce jest ponad 200 Uczelni, które kształcą na kierunkach ekonomicznych.
W zestawieniu znalazło się jedynie 21 najlepszych.