Dlaczego warto studiować?

Nie od dziś wiadomo, że dyplom studiów wyższych to atut na rynku pracy. Nie tylko potwierdza uzyskane kompetencje zawodowe, wiedzę i umiejętności, ale stanowi również dowód dla pracodawcy, że absolwent posiada umiejętność dobrej organizacji, potrafi osiągać wytyczone cele i jest nastawiony na rozwój.
 
Wyższe wykształcenie to:
 • Wyższe zarobki
  Nie jest to prosta zależność, ponieważ poziom zarobków zależy od wielu czynników, jednak w dalszym ciągu jednym z nich jest poziom wykształcenia.

im_wiecej_inwestujesz.jpg

 • Szansa na lepszą pracę lub awans zawodowy
  Studia to doskonały okres na podjęcie pierwszej pracy lub zmianę obecnej. Bardzo zachęcamy do skorzystania z oferty praktyk, staży oraz pośrednictwa pracy prowadzonych przez Biura Karier. Doświadczenie zdobyte na studiach procentuje bardzo szybko
 • Rozwój
  Studia uczą umiejętności funkcjonowania w społeczeństwie, radzenia sobie z wyzwaniami i sprawami formalnymi, a także planowania, dobrej organizacji czasu, wytyczania celów i ich realizacji.
 • Nowe znajomości i doświadczenia
  Rzadko zdarzają się sytuacje, gdzie w jednym miejscu spotyka się tylu ludzi mających ambitne cele i aspiracje zawodowe, jak na studiach. To idealna okazja na wymianę doświadczeń, realizację marzeń oraz budowanie relacji zawodowych i prywatnych. Przykładem na to jest grono naszych absolwentów, którzy partnerów biznesowych spotkali właśnie na zajęciach.