Jakub Michalak

Między nami

Poznaj studentów, absolwentów i wykładowców Wyższych Szkół Bankowych

Jakub Michalak

Zorro, pogromca reklam!

Jakub Michalak
Student studiów podyplomowych WSB w Gdańsku

Podziel się:

Jeszcze w czasach szkoły średniej interesowałem się grafiką komputerową. Na lekcjach zamiast słuchać nauczycielki i notować to co mówi rysowałem w zeszycie. Będąc w klasie maturalnej postanowiłem udać się na studia związane z moją pasją. Tak rozpoczęła się moja profesjonalna przygoda z grafiką komputerową. Innym powodem dla którego postanowiłem się tym zająć jest rzeczywistość, która mnie wtedy otaczała. Nijakie bilbordy, słabe graficznie reklamy oraz bardzo przeciętne strony www. Postanowiłem to zmienić i zająć się tym profesjonalnie.

Na drugim roku studiów otworzyłem agencje kreatywną. Na początku było trudno jak w każdym biznesie, ale już po roku działalności zacząłem odnosić znaczne sukcesy. Agencja zaczęła się rozwijać, dostawaliśmy coraz więcej zleceń. Aby rozwinąć zakres działalności postanowiłem udać się na studia podyplomowe z nowoczesnego marketingu. WSB dała mi szansę na powiększenie moich kompetencji o wiedzę z dziedziny marketingu i przyspieszyła rozwój osobisty. Praktyczny aspekt wykładów i elastyczność wykładowców pozwoliły mi na bieżąco wprowadzać zmiany i nowe rozwiązania do agencji.

Obecnie mam kilkuosobowy zespół specjalistów. Zajmujemy się projektowaniem wszelakich form reklamowych, tworzeniem stron www oraz przygotowaniem kampanii zewnętrznych. Mogę się pochwalić współpracą z Google Polska oraz innymi ogólnopolskimi firmami. Życzę sobie aby moja agencja dalej się tak prężnie rozwijała i pozwalała mi spełniać się zawodowo