Kontakt

Informacji na temat Grupy Wyższych Szkół Bankowych oraz działań o zasięgu ogólnopolskim udziela

Elżbieta Bednarkiewicz
tel.: 61 885 35 25, kom.: 600 760 653
e-mail: e.bednarkiewicz@teb-akademia.pl

Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu Wydział Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy
Magdalena Karpińska
tel.: 52 582 91 20, kom.: 664 194 057
e-mail: magdalena.karpinska@wsb.bydgoszcz.pl

Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu
Paweł Bukowski
tel.: 56 660 92 35, kom.: 664 194 053
e-mail: pawel.bukowski@wsb.torun.pl

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
Arkadiusz Czerwiński
tel.: 61 6553 295, kom.: 664 193 856
e-mail: a.czerwinski@teb-akademia.pl

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydział Zamiejscowy w Chorzowie
Aleksandra Konieczny
tel.: 32 349 84 95, kom. 664 194 087
e-mail: aleksandra.konieczny@chorzow.wsb.pl

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydział Ekonomiczny w Szczecinie
Magdalena Czarnecka
tel.: 91 422 46 31, kom.: 668 502 129
e-mail: magdalena.czarnecka@wsb.szczecin.pl

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku wraz z Wydziałem Ekonomii i Zarządzania w Gdyni
Mirka Siergiej
tel.: 58 522 77 49, kom.: 664 193 829
e-mail: msiergiej@wsb.gda.pl

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu
Joanna Macalik
tel.: 71 71 356 16 42, kom.: 602 615 415
e-mail: joanna.macalik@wsb.wroclaw.pl

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu Wydział Ekonomiczny w Opolu
Katarzyna Gierczycka
tel. 077 40 19 423,  kom. 664 194 003
e-mail: katarzyna.gierczycka@wsb.wroclaw.pl