Studia podyplomowe

Studia podyplomowe - Organizacja studiów - Jola Michałek

Jolanta Michałek
Kierownik Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń
Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy to nie tylko inwestycja we własny rozwój. To także możliwość zdobycia nowy...

Studia podyplomowe w WSB w Bydgoszczy to inwestycja w przyszłość.

Studia podyplomowe w WSB to przede wszystkim miejsce spotkań praktyków. To forma kształcenia przeznaczona dla osób posiadających wyższe wykształcenie magisterskie, licencjackie lub inżynierskie. Studia te stwarzają możliwość pogłębienia i aktualizacji posiadanej wiedzy.

zapisz-sie-onlin.png

Nie czekaj, zapisz się już dziś!
Zapisując się do 15 lutego, zyskujesz:

  • czesne taniej o 600 zł
  • wpisowe 0 zł 400 zł

Studia taniej o 1000 zł!

Wybierz jeden z dostępnych kierunków:

Zobacz  pełną ofertę kierunków studiów podyplomowych w WSB

Atuty studiów podyplomowych w WSB ?

  • Program Firma - sprawdź specjalną ofertę dla firm
  • nowoczesne programy nauczania
  • koordynator - opiekun każdego kierunku
  • wykładowcy z doświadczeniem praktycznym
  • interaktywna forma zajęć - gry biznesowe, case studies, warsztaty
  • świadectwo w języku polskim i angielskim
  • przyjazna dla słuchaczy organizacja studiów
  • dogodny, ratalny system płatności

Wiedza ekspercka
Grono wykładowców Wyższej Szkoły Bankowej tworzą doświadczeni praktycy, czołowi eksperci w dziedzinie: prawa, finansów i podatków, marketingu, zarządzania, handlu czy nieruchomości. Każdy z prowadzonych w WSB kierunków nadzorowany jest przez merytorycznego opiekuna, który projektuje autorski program zajęć, a następnie czuwa nad jego właściwą realizacją.

Praktyczne zajęcia
Większość zajęć w WSB to warsztaty, podczas których słuchacze mogą nie tylko czerpać z wieloletniej praktyki wykładowców, ale też mają możliwość wymiany doświadczeń i opinii. Ponadto omawiane podczas zajęć konkretne przypadki biznesowe (case studies) uczą bezpośredniego zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce i niejednokrotnie mogą posłużyć za pomocną wskazówkę w ich pracy zawodowej.

Studia podyplomowe
są formą kształcenia przeznaczoną dla osób posiadających wyższe wykształcenie magisterskie, licencjackie lub inżynierskie. Studia te stwarzają możliwość pogłębienia i aktualizacja posiadanej wiedzy. Dzięki uczestnictwu w interaktywnych formach zajęć - grach biznesowych, case studies i warsztatach - ukończenie studiów otwiera przed absolwentami perspektywę awansu, zmiany pracy lub rozpoczęcia działalności gospodarczej.

pracodawca.png