W październiku na HR Cafe: Czas (pracy) to pieniądz - tylko jak go policzyć?

Podziel się:

26 października 2017 r. o godz. 14:00 uczestnicy HR Cafe dalej będą zgłębiać tematy związane z prawem pracy. Tym razem spotykamy się w Wyższej Szkoły Bankowej  w Bydgoszczy, a naszym ekspertem będzie mecenas  Aneta Sadowska.

Spotkania z cyklu HR Cafe adresowane są do osób zarządzających przedsiębiorstwami, pracujących w obszarach HR i realizujących działania z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. HR Cafe to wspólna inicjatywa Wyższej Szkoły Bankowej oraz FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia.

Kiedy?

  • 26 października 2017 roku, godz. 14:00

Gdzie?

  • Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy, ul. Fordońska 74, sala 104 BA

W programie:

  •  14:00 – Powitanie gości i wprowadzenie
  • 14:05 – Rozliczanie czasu pracy osób pracujących w terenie, a zadaniowy czas pracy. Czy to najlepsze rozwiązanie ?
  • 14:30 – Przerwa kawowa
  • 14:40 – Telepraca a praca w domu.  Różnice, podobieństwa, podstawa prawna stosowania.​                                        –  Elastyczny czas pracy. Dla kogo? I jak go wprowadzić ?
  • 15:45 – Dyskusja i networking

Zapisy na HR Cafe - 26 października 2017 r. FORMULARZ ZAPISÓW

Aneta Sadowska 

aneta_sadowska_0.jpg

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu w Gdańsku, radca prawny, wykładowca WSB. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu postępowań spornych związanych z prowadzoną przez klientów działalnością gospodarczą. Od 15 lat interesuje i zajmuje się prawem pracy i ubezpieczeń społecznych. Były pracownik Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, obecnie pracuje w organie kontroli i nadzoru nad warunkami pracy (Państwowa Inspekcja Pracy). Posiada szerokie doświadczenie w tematyce prawa pracy, zarówno indywidualnego, jak i zbiorowego. Uczestniczyła bezpośrednio w zwolnieniach grupowych oraz indywidualnych w przedsiębiorstwach, przygotowując niezbędne dokumenty, udzielając konsultacji prawnych przedsiębiorcom.  Prowadziła i prowadzi obsługę prawną mniejszych i dużych organizacji (zatrudnienie ponad 1000 pracowników), w tym spółek z kapitałem zagranicznym .

 

16-10-2017