Zapraszamy na IV Kujawsko - Pomorskie Forum Edukacyjne pt. „Uczeń zdolny czy kukiełka edukacyjna? – o przekraczaniu sztywnych ram”.

cover__851x315.jpg  

Wyższa Szkoła Bankowa wspólnie z Kujawsko - Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli zapraszają na  
                                                         IV Kujawsko -  Pomorskie Forum Edukacyjne
                              "Uczeń zdolny czy kukiełka edukacyjna?  – o przekraczaniu sztywnych ram"

Forum będzie składać się z dwóch części. Pierwsza, to wystąpienia zaproszonych gości, ekspertów w dziedzinie psychologii i pedagogiki,  w drugiej części odbędą się warsztaty.

Forum odbędzie się 15 marca 2017 r. (w środę) o godz. 13.30.

zdjecie_4_maria_rotkiel.jpgZ  przyjemnością informujemy, że gościem specjalnym Forum będzie Pani Maria Rotkiel.
Psycholog, trenerka i mówczyni motywacyjna, trenerka rozwoju zawodowego i osobistego, indywidualna trenerka kompetencji zawodowych i wychowawczych, terapeutka rodzinna, terapeutka par, certyfikowana terapeutka poznawczo – behawioralna, doktorantka kulturoznawstwa, specjalistka public relations. Prowadzi treningi kompetencji wychowawczych i liderskich, wykłady motywacyjne, szkolenia i warsztaty z zakresu psychologii biznesu, warsztaty i treningi zarządzania stresem i emocjami, treningi mediacji i negocjacji, oraz treningi samopoznania dla kobiet według autorskiej metody „Siedmiu odsłon kobiecości”.  Występuje jako ekspert w licznych programach telewizyjnych i audycjach radiowych, prowadzi własne programy telewizyjne, pisze artykuły i poradniki psychologiczne. Propagatorka psychologii pozytywnej oraz pozytywnej motywacji. Prywatnie szczęśliwa mama Adasia z powodzeniem godząca rozwój zawodowy i samorealizację z dbaniem o rodzinę, siebie, swoje potrzeby i własne przyjemności. Jej pasją jest jazda konna oraz dogoterapia i hipoterapia.

Program:
13:30-14:00   rejestracja uczestników
14:00-14:10   uroczyste otwarcie Forum
14:10-14:45  wykład: prof. Ewa Filipiak "Przekonania nauczycieli dotyczące dziecka i ich konsekwencje dla podejmowanych strategii edukacyjnych"   (UKW w Bydgoszcz)
14:45 -16.15 wykład: Maria Rotkiel "Emocje w świecie dziecka - trudności i wyzwania stojące przed zdolnymi uczniami "
16.15-16:45   przerwa lunchowa

17.00-18:30   Warsztaty

  • Rola nauczyciela w tworzeniu przestrzeni psychologiczno-społecznej dla ucznia -  Roman Jonac  (PPP w Świeciu)
  • Ćwiczenia i zabawy rozwijające umiejętności psychologiczno - społeczne uczniów kl. I - V - Magdalena Kutowska, Marietta Wieczorek (PPP w Świeciu)
  • Uczeń jako mediator - Magdalena Chylebrant -Karolak (KPCEN w Bydgoszczy)
  • Czy uczeń zdolny może mieć naukę w nosie? – dr Dorota Ackermann, wykładowca WSB
  • Uczeń zdolny na lekcji języka obcego - mgr Małgorzata Tyszkowska, metodyk, wykładowca WSB, właściciel "Centrum Inteligencji Wielorakich Multiple Tree", doktorantka w obszarze dydaktyki
  • Warsztaty aktorskie jako źródło kreatywnego rozwoju dziecka zdolnego – autorskie warsztaty aktora Dawida Kartaszewicza

    BIOGRAMY PROWADZĄCYCH

Udział w forum jest płatny. Opłata wynosi 50  zł. 
Na życzenie istnieje możliwość otrzymania faktury vat.

Wpłaty należy dokonywać do dnia 10.03 br. na konto:
Wyższa Szkoła Bankowa
PEKAO SA
56 1240 6478 1111 0000 4949 2785

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, dokonanie wpłaty przed konferencją i okazanie dowodu wpłaty przy rejestracji.

Współorganizator:

logo_kpcen_bydgoszcz1.jpg

 

 

07-02-2017
Podziel się: