9 grudnia zapraszamy na Dzień z Partnerem WSB!

W sobotę, 9 grudnia 2017 r. studenci, słuchacze i wykładowcy WSB będą mogli spotkać się i porozmawiać z partnerami naszej uczelni. Wśród zaproszonych gości, stoiska uznanych firm i instytucji. Będzie okazja poznać się bliżej, porozmawiać z pracownikami i przekonać się, na czym polega praca w poszczególnych przedsiębiorstwach. To także dobra okazja, by sprawdzić, jakich specjalistów szukają najwięksi pracodawcy i zostawić im swoje CV.

Przyjdź koniecznie w godz. 11:00 do 14:00 na hol na parterze i na I piętrze WSB w Bydgoszczy! Jeśli chcesz poznać naszych partnerów bliżej, zapraszamy do sali 214 BA na prezentacje przygotowane przez pracodawców:

  • g. 11:20 - PMI Poland Chapter
  • g. 11:40 - Solid Security
  • g. 12:00 - ING Bank Śląski
  • g. 12:20 - GLS Group
  • g. 12:40 - Great Call

W tym roku na Dzień z Partnerem WSB zaprosiliśmy:

ATOS 

Atos jest międzynarodowym liderem w branży usług informatycznych. Zatrudnia 100 tysięcy pracowników w 72 krajach na świecie. Firma oferuje usługi zarządzania infrastrukturą IT, integrację systemów informatycznych, outsourcing i doradztwo. Atos jest wyłącznym światowym partnerem IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich, gdzie odpowiada za rozwój i utrzymanie całej infrastruktury IT i Broadcastingu. W Polsce firma działa od 2000 roku. W ramach grupy Atos w lokalizacjach w Warszawie, Bydgoszczy, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi, Toruniu, Krakowie, Opolu i Rzeszowie pracuje dziś ponad 5000 osób. Spośród wszystkich polskich lokalizacji największy jest oddział w Bydgoszczy. Świadczone są tu usługi w ramach dwóch dywizji: Infrastructure & Data Managament (IDM) oraz Big Data & Security (BDS). Oddział ten oferuje usługi m.in. z zakresu bezpieczeństwa, zarządzania sieciami, serwerami, aplikacjami, projektami i procesami, a także serwisy w chmurze oraz pierwszą linię wsparcia dla klientów. 

PMI Poland Chapter

Project Management Institue Poland Chapter (PMI PC) jest Stowarzyszeniem zrzeszającym praktyków i pasjonatów zarządzania projektami. Misją PMI PC jest rozwijanie centrum najlepszych praktyk zarządzania projektami dzięki podejmowaniu wielu regionalnych i krajowych inicjatyw i szerzeniu świadomości w tym obszarze. Promujemy wysokie standardy zarządzania projektami, wspieramy budowanie bazy wiedzy oraz kontaktów w środowisku kierowników projektów, programów i portfolio, a także angażujemy się w wiele inicjatyw CSR – społecznie odpowiedzialnego biznesu, gdzie siłami Wolontariuszy upowszechniamy wiedzę o zarządzaniu projektami lub dostarczamy innych potrzebnych otoczeniu wartości i aktywności.

GLS Group

GLS Group oferuje niezawodne rozwiązania logistyczne – zarówno krajowe, jak i międzynarodowe – w Europie i na świecie. Najważniejszym rynkiem jest Europa. Grupa GLS obejmuje swoimi usługami 42 kraje, większość za pośrednictwem własnych spółek, a pozostałe poprzez sprawdzonych partnerów. GLS Poland to jeden z głównych dostawców usług transportowych w Polsce skoncentrowany na zapewnianiu najwyższej jakości. Częścią portfela usług jest ekspresowy transport na terenie Polski. Nowoczesne rozwiązania IT czynią współpracę z GLS łatwą, bezpieczną i wygodną. GLS posiada w ofercie usługi logistyczne dla Klientów biznesowych i okazjonalnych Nadawców.

ING Bank Śląski

Inspirujemy naszych klientów do podejmowania trafnych decyzji finansowych. Dajemy narzędzia, dzięki którym bankowość staje się przyjazna i transparentna. Jesteśmy dostępni zawsze i wszędzie. Stale się doskonalimy. Bank w liczbach (II kwartał 2017 r.):  4,4 mln klientów detalicznych; 52,3 tys. klientów korporacyjnych; 203 tys. fanów na Facebooku; 2,4 mln pobrań aplikacji mobilnej banku; 374 placówek banku; 1107 bankomatów w tym 889 zbliżeniowych, 67% reklamacji rozpatrzonych w 24 godziny; 4214 godz. wolontariatu pracowników banku w 2016 r.

Eximo Project

Eximo Project specjalizuje się w integracji systemów informatycznych oraz projektowaniu infrastruktury sieciowej. Spółka oferuje rozwiązania tworzone w oparciu o najwyższe standardy obowiązujące na rynku nowych technologii. Eximo Project jest także producentem oprogramowania F5Wizard służącego do monitoringu infrastruktury informatycznej oraz kontroli zarządczej dedykowanej zarówno dla administratorów jak i kadry menedżerskiej. Firma świadczy system F5Wizard w modelu SaaS, zapewniając kompleksową ochronę wszystkich usług, aplikacji i systemów IT przy jednoczesnym zachowaniu standardów bezpieczeństwa danych. Eximo Project prowadzi działalność outsourcingową i konsultingową obejmującą kompleksowy nadzór informatyczny i audyty bezpieczeństwa systemów IT. Spółka świadczy usługę wsparcia technicznego Service Desk dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Dzięki nowoczesnemu Call Center opartemu na założeniach metodologii ITIL realizujemy codzienne zgłoszenia z 1, 2 i 3 linii wsparcia technicznego użytkowników. Eximo Project jest dynamicznie rozwijającą się firmą, otwartą na nowe wyzwania biznesowe. Maksymalizację korzyści wypracowujemy dzięki zastosowaniu najnowszych technologii przy jednoczesnej modernizacji istniejącej infrastruktury. Doświadczenie zdobywaliśmy biorąc udział w projektach realizowanych dla sektora publicznego, finansowego, handlowo-usługowego oraz przemysłowego.

Solid Security

Jesteśmy firmą z polskim kapitałem z powodzeniem funkcjonującą od 1991 roku na terenie całego kraju. Na podstawie grupy wyspecjalizowanych spółek, świadczymy usługi ochrony na rzecz klientów biznesowych i indywidualnych, we wszystkich obszarach związanych z bezpieczeństwem. Jak działamy? Bierzemy pełną odpowiedzialność za świadczone usługi, realizując ustalenia z Klientem, reagując jednocześnie na potrzeby pojawiające się w trakcie realizacji kontraktu. Proponowany przez nas Zintegrowany System Ochrony, gwarantuje optymalizację procesów ochronnych, podnosząc poziom bezpieczeństwa naszych Klientów. Dbamy o dobre relacje w biznesie, opierając je o konstruktywny dialog, profesjonalizm działań oraz partnerstwo. Potencjał Solid Security oparty jest o kompetentny i zaangażowany Zespół. Działamy we wszystkich regionach Polski, poprzez profesjonalnie zorganizowaną strukturę operacyjną. Pozycja Solid Security oraz ciągły rozwój firmy, związana jest z umiejętnością wykorzystywania wieloletniego doświadczenia, z właściwym rozumieniem potrzeb Klienta oraz inwestowaniem w kapitał ludzki i innowacyjne rozwiązania.

Great Call

Great Call jest nowo powstałym Call Center, które zajmuje się sprzedażą produktów ubezpieczeniowych. Wraz z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko konsultanta telefonicznego ds. ubezpieczeń. Firma cały czas stara się obalić mity na temat call center-tutaj  z całą pewnością konsultant nie będzie miał targetów do wyrobienia,nikt będzie wymagał zrobienia wyników ponad możliwości. Dla nas najważniejsza jest dobra atmosfera w pracy,aby każdy przychodził do niej z uśmiechem.

04-12-2017
Podziel się: